Příspěvky

Stier-Steinbock
před 8 roky

Ranní leštění

Koho ráno nezlobí ?
89 7
Stier-Steinbock
před 10 roky

Sprcha

Sprcha rano to je slast
137 10
Stier-Steinbock
před 11 roky

První trenková

Asi jako každej chlap tady... Občas to se mnou hezky ždíme ;)
177 21