My dva
Ahoj, po nějaké době zas přidáváme fotky nasbírané za rok. S partnerkou hledáme slečnu, ženu nejdřív na psaní a poté na kávu osobní popovídání a dle sympatií snad více. Jsme sice stydlíni, ale lákají nás různé scénáře. Budeme se těšit na případné zprávy. Omluvte, nejsme vymakaný, ale obyčejný pár. Snad se fotky budou líbit? :-)