Příspěvky

vakos1601
před 2 měsíci

Dnes okolo 23h jedu do ceska z Wilhelmshavenu prez Hamburg,Drazdany atd. Chce se nekdo pridat nebo si po ceste jen pohrat? Jsem hravy mazel,rad honim kourim a doteky.

vakos1601
před 7 měsíci
61 9
vakos1601
před 9 roky

novy strik...

dokonce...
170 22
vakos1601
před 9 roky

Po vyhoneni...

Nerad tak saaaam....
158 8
vakos1601
před 9 roky
153 15