Nelinka byla v poslední době dost zlobivá, a tak musí při plnění úkolů trpět. V sobotu dostala za úkol hezky se pro Paní obléknout, což se skoro povedlo, tedy až na tu podprsenku, která se k černému prádlu vůbec nehodí. Za své zlobení se musela dát do honění až k výstřiku, ten jí však byl odepřen.
Vše má svůj čas a cestu, kterou buď chcete, anebo nechcete jít. Neli se rozhodla být poslušnou čubkou své Paní, a tak musela prvně okusit i živé kouření. Mimochodem..... moc se jí to líbilo. :)