Příspěvky

Tiram
před 5 roky

Bylo to fajn

Když není kam zajít tak aspoň je kam zasunout 😋
18 3
Tiram
před 6 roky

Kamaradka

Po dlouhé době jsme se domluvili zajít na kafíčko. Dopadlo to takhle a vubec se nemůžu stěžovat:😉
37 4
Tiram
před 6 roky
33 4
Tiram
před 6 roky

Jedná z amaterek

Dobrá projížďka v autě 😁
29 4