Příspěvky

Widowmaker81
před 6 měsíci

Všem osamoceným Amatérům přeji do Nového roku všechno nejlepší a aby našli svoji polovičku.
Kdyby tady náhodou byla nějaká žena z Příbramska nebo Prahy západ co nechce být večer sama nechť se klidně ozve . Zázemí mám a auto též.

Widowmaker81
před 6 měsíci

Všem osamoceným Amatérům přeji do Nového roku všechno nejlepší a aby našli svoji polovičku.
Kdyby tady náhodou byla nějaká žena z Příbramska nebo Prahy západ co nechce být večer sama nechť se klidně ozve . Zázemí mám a auto též.

Pokračujte v prozkoumávání dalších příspěvků

Zobrazit více