MadamRe před 7 měsíci Otrok co má rád podrapane záda?Ty mi každý měsíc budeš platit nehty a já ti za odměnu pěkně obtisknut do zad.Krev mi nevadí.Hlasi se někdo?!!piš do zpráv! 4 0 Sdílet Nahlásit
MadamRe před rokem Nějaký sub co si v pondělí nechá zarezat? fo pro mě .ozvi se (Vrchlabí,Jilemnice) 6 0 Sdílet Nahlásit
MadamRe před 2 roky Otrok co mi zítra koupi kozačky a pak moje postříká semenem? (Praha,černý most) Ve čtvrtek kolem 13 hodiny.hlas se! 3 0 Sdílet Nahlásit