Příspěvky

11631263
před 14 roky

na Václava

svátek se dá trávit různě, náš večer vypadal takhle ;-)
261 34
11631263
před 14 roky

Při procházce

Během procházky v lese ;-)
193 12
11631263
před 15 roky

V penzionu

Bylo krásné babí léto, tak jsme si vzali na pár dnů dovolenou a vyrazili odpočívat ;-)
171 21
11631263
před 15 roky

Zrcadlení

bezva víkend, nový obleček a momentální nápad ;-)
139 5
11631263
před 15 roky

Sobotní

Po moooooc dlouhé době jsme byli sami doma a využili tu vzácnou chvíli i k focení ;-)
148 12
11631263
před 16 roky

Výročí

Slavili jsme výročí. Kolikáté? Tolikáté, kolik je růží v kytici ;o)
95 9
11631263
před 16 roky

Maskování

Po hodně dlouhé době jsme byli doma sami, tak jsme si trochu hráli.... ;o)
65 6
11631263
před 16 roky

Jen tak

trochu jsem se nudila,je z toho pár detailů ;O)
44 7
11631263
před 17 roky

Vzpomínka na léto

Venku je sychravo, tak tady je taková malá vzpomínka na letní dny, když ryby zrovna nebraly, a také na procházky přírodou.
39 6

Pokračujte v prozkoumávání dalších příspěvků

Zobrazit více