Stenly15 před 15 dny Moc krásné by bylo,kdyby sem měl, vedle sebe,ženu,.snad se ozveš. Budu ss těšit. Okolí Přerova 0 0 Sdílet Nahlásit
Stenly15 před 2 měsíci Co se více líbí ženám? Nahlásit Zlobiví muž 71.1 % Hodný muž 28.9 % 0 Celkem hlasů: 38 Hlasování bylo ukončeno