Příspěvky

Honda-rider
před 6 měsíci
35 3
Honda-rider
před 12 měsíci

Dnes bude asi hodne velke horko, uz ted to pece jako blazen. Chystam se vyrazit k vode a udelat si hezky a pohodovy den, premyslim o nudaplazi Tisice u Neratovic. Treba tam nekoho potkam 🙂

Honda-rider
před 3 roky
110 16