Honda-rider před 12 měsíci Dnes bude asi hodne velke horko, uz ted to pece jako blazen. Chystam se vyrazit k vode a udelat si hezky a pohodovy den, premyslim o nudaplazi Tisice u Neratovic. Treba tam nekoho potkam 🙂 0 0 Sdílet Nahlásit
Honda-rider před 12 měsíci jel bych dnes na vylet motorkou nekam dal od Prahy k vode 0 0 Sdílet Nahlásit