Focení s bonusem
Domluvili jsme se před lety s kamarádkou @najada na vánočním focení, které bylo o něco odvážnější. A na konci focení jsme si to ještě více společně zpestřili , já ji hezky postříkal a vše důkladně nafotili 😍 Není nad to, když se můžu do fotky také zapojit. 😍 snad si to zas někdy zopakujeme