Nikol_120 před 7 měsíci Co si myslíte o tom, když kamarádka roky říká o jiném, jaký je to blbec (a horší) a pak se s ním stejně vyspí? 14 13 Sdílet Nahlásit
Nikol_120 před 7 měsíci Že ten můj je zlatíčko. Prý :jestli mě budeš zlobit, hodím tě kamarádům a ti se v tobě rukama tak pohrabou, že se týden nevycuras 😁😁😁 20 5 Sdílet Nahlásit
Nikol_120 před 7 měsíci Že mě pěkně bolí zadnice, když si z ní včera udělal přítel jehelníček 20 3 Sdílet Nahlásit
Nikol_120 před 8 měsíci Vypadá to, že jsem zadaná... Měla bych Nahlásit Přestat jsem chodit a smazat profil 28.5 % Chodit jsem dál, psát si, scházet se... 71.5 % 0 Celkem hlasů: 235 Hlasování bylo ukončeno