Příspěvky
obrovska honka dneska...
Dneska jsem mel po dlouhe dobe volny barak a volny den, s pocasim ktere bylo neslo delat nic jineho neh si sednoout a uzivat si! A to ze jsme si uzil kdyz jsem po 5h vystrikl po 6x
Vecerni honka
Pozde vecer a moje pero je i po 4x vystriku tvrde...co s nim mam delat jinyho nez mu dat vic!
Hezky si ho pohonim
Na videuju jsem dobre trvdy a nadrzeny, hezky si ho honim a placam s nim o bricho
Prvni album!
Na tento ucet jsem nemel udaje asi 2 roky takze jsem pouzival jiny! Ted jsem ale zase zpet na tomto!