Příspěvky

LadyMal
před 3 roky
Povídka

Jak to mohlo vypadat...

Po první schůzce s tebou jsem byla v eufórii. Už dlouhou dobu jsem tento pocit nezažila. Sedli jsme si, povídali si a měli jsme mnoho společných témat... Jediné, co první schůzku proběhlo, bylo to, že jsme se obejmuli a dali si pusu na rozloučenou. Jo a sáhla jsem ti…