Lumpicek007 před 7 měsíci to tu dnes není nějaká žena nebo slečna co by si ráda jen tak psala..... nezávazně o čemkoliv 1 0 Sdílet Nahlásit
Lumpicek007 před 12 měsíci Je dnes nekdo v aqualandu moravia budu tu do zaviracky 0 0 Sdílet Nahlásit
Lumpicek007 před rokem nuda v Brně a co vy nenudí se někdo nepokecal by někdo o čemkoliv?¨ 0 1 Sdílet Nahlásit