Cítím to ještě teď :)
Jak krásně se může vydařit jedno randíčko přes jednu super aplikaci. Sice z toho byl jen kouř, ale i tak dobrý, hodně, hodně dobrý.
Nevěřil jsem, že takové ženy dnes ještě existují. Jdu si takhle cvičit, brzy ráno. A po cvičení si otevřu okno v tělocvičně v šatně. Vylezu ze sprchy a suším se osuškou, když se ohlédnu tak letmo do toho okna, vidím, že tam u auta stojí dáma,cca 45, krásná postava.…