Příspěvky

martinn07
před 2 roky

bull

Když má dáma chuť tak musím
189 5
martinn07
před 2 roky

Opravář

Volala mě jedna paní zda bych se nemohl u ní stavit že manžel odjel na týden pracovně . Že potřebuje něco opravit, a já jsem dobrák od srdce. Která mě zase zavolá? Budeš to ty?
265 12
martinn07
před 2 roky
270 12
martinn07
před 2 roky
234 8
martinn07
před 4 roky
439 19
martinn07
před 11 roky

Dovča 15

Musel jsem se pochválit. Snad bylo čím.
363 57
martinn07
před 14 roky
304 48