Příspěvky

Exhibatel
před 14 roky

Kolíčky na kolík

nějak se to vymklo kontrole
23 1
Exhibatel
před 15 roky
5 0
Exhibatel
před 15 roky

červencové

Tak dneska by to šlo třeba i za evropský penízky a se skleničkou Cinzana nebo čile s Tarapakou z Chile
36 1
Exhibatel
před 15 roky

do společnosti

vždy slušně oblečen
30 3
Exhibatel
před 15 roky

v bílém

jak na Nový rok.....
45 1
Exhibatel
před 16 roky
40 0
Exhibatel
před 16 roky

s Becherovkou

dnes jen tak, po sklence Becherovky
32 2
Exhibatel
před 16 roky

v síti

zase jsem malinko pil a myslel na rybáře a rybářky
30 1
Exhibatel
před 16 roky

V modrém

Dnes jen tak, chtělo se bumbat..... a možná se těším na hory, proto ta šála
60 1
Exhibatel
před 16 roky

yellow

ve žlutém
26 2

Pokračujte v prozkoumávání dalších příspěvků

Zobrazit více