Příspěvky

BlayzerJ
před 9 měsíci

Sprcha po cvičení

Po cvičení jsem si dal sprchu
49 8
BlayzerJ
před 9 měsíci
38 5
BlayzerJ
před rokem

V lese je fajn

Když už je to teplo, tak kde jinde než v lese 🌲 🌳 😁
76 12
BlayzerJ
před rokem

Péro

Když se tak líbil.. 😉
59 13
BlayzerJ
před rokem
53 16
BlayzerJ
před rokem

Na jazýček

Když je chuť a žádný kamarád na blízku 🤷‍♂️😁
39 17
BlayzerJ
před 2 roky
44 14
BlayzerJ
před 2 roky
93 15
BlayzerJ
před 2 roky

Kukuřice 2024

Letos se kukuřici dařilo, tak bylo kde udělat fotky.. Možná by bylo fajn se s někým v kukuřici potkat 😉
63 12
BlayzerJ
před 2 roky

Péro

Mít něco v zadku a vyrazit jít fotit 😁
60 7

Pokračujte v prozkoumávání dalších příspěvků

Zobrazit více