Příspěvky

BiEr
před 2 roky
26 4
BiEr
před 2 roky
27 4
BiEr
před 3 roky
20 4
BiEr
před 6 roky

Opakovačka

Vysvitlo slunko a nebylo co řešit...
87 10
BiEr
před 8 roky
107 8
BiEr
před 10 roky
45 2
BiEr
před 10 roky

Po čase....

Dopolední opalovačka..., a pak odpolední uvolnění
183 36
BiEr
před 11 roky

Podvázané ,,čůro"...

Podvázal, namazal, pohrál..., a krásně jsem cítil, těsně před cílovou páskou, jak pulzuje a chce prasknout.
Super výstřik ale nebyla šance ho zaznamenat. Polepším se do budoucna
119 13

Pokračujte v prozkoumávání dalších příspěvků

Zobrazit více