Příspěvky

-sedumdesatnik
před 3 roky
47 6
-sedumdesatnik
před 3 roky

zase sám

nikde nikdo na společné👊🍌🍌👅📷
10 3
-sedumdesatnik
před 3 roky

Lepší by bylo ve více

stálá kontrola střiku
7 3
-sedumdesatnik
před 3 roky

ranní

Opět sám sobě
8 0
-sedumdesatnik
před 3 roky
Blog

čím starší, tím horší

Bývalo v Mariánských Lázních lépe ale od covidu to nestojí za nic. Po všech stránkách je to bída. Hrávala hudba, byly tanečky a ženy byly víc povolnější. I ta finanční stránka na tom má podíl. Prostě ta doba když to stávalo za hovno už se nevrátí. Rekreace a ozdravné…

-sedumdesatnik
před 3 roky

Nedělní ráno

Kontrola jestli ještě stříká
15 3
-sedumdesatnik
před 3 roky
12 8
-sedumdesatnik
před 3 roky
9 8
-sedumdesatnik
před 4 roky
Povídka

Hodně moc nazpět- už čtyři

Po cestě Barkasem jsem byl převelen do výroby .Radost jsem z toho moc neměl, ale co se dá dělat. Jirka se zašel podívat během nakládky a ženským říkal ať mě moc nestrhají. Ony na to že jsem jako cumel a tak mne olížou a potom mě vyplivnou. Práce dost, ale ženský…

Pokračujte v prozkoumávání dalších příspěvků

Zobrazit více