Nedávno tu byl blog s názvem "Požadavky na manžela 2015" (odkaz najdete v mém blogu níže). Celé téma mě velmi zaujalo a tak jsem si řekl, že zkusím dát dohromady něco podobného v opačném gardu. Chvíli jsem si říkal, že to napíšu v ironickém stylu, ale to by nebylo ono, na to zde máme jiné expety a trochu jiné publikum, než chodí na mé blogy. Nebudu to vztahovat na věk, zkusím to napsat tak nějak univerzálně, pohledem muže a pohledem mých zkušeností, takže to bude subjektivní, jak jinak.
1. Barva a střih vlasů - nerozhoduje, protože to není o barvě, ale o vkusu, případně o odvaze dotyčné s tím, že za odvahu ve střihu jsou plusové body.
2. Výška a míry - hodnotím to jako vysoký muž. Potkal jsem jen pár žen, které byly nepatrně vyšší, takže se budu zaměřovat na stejně vysoké, zde je výhoda, že se při líbání nemusíte ohýbat a pokud se líbáte se ženou rádi, nebolí vás za krkem a dosáhnete pohodlně na zadeček. Pokud je žena prcíček, tak je důležité, aby měla takové míry, že půjde zvednout do náručí (zde závisí také na síle mužově). Malá žena zabere v posteli méně místa než velká, všechno je po ruce. Na malou ženu se lépe nakupuje.
Prsa a zadek, tady více než kdy jindy platí, že pokud je žena drobná, tak jsou na ní krásná i malá ňadérka. Pokud drobná není, tak je to na ní, jak se s tím popasuje. Nikdy jsem nebyl se ženou proto, jaká má nebo nemá prsa. Nicméně ženský zadeček je pro mě vrcholně zajímavá záležitost. Mám rád určité tvary, hlavní ovšem je, aby byl krásně pevnej. Takže malinkej nebo střední, hlavní je pevnost a křivky v porovnání s boky. Rád si prohlížím ženy zezadu.
3. Smysl pro humor - asi nejdůležitější vlastnost u žen. Je ovšem potřeba rozlišovat dvě okolnosti. Pokud se jí líbíte, tak se bude hihňat i když plácnete úplnou kravinu, pokud je ovšem žena psychicky nevyrovnaná, případně smyslem pro humor neoplývá a nikdy neoplývala, potom honem nohy na ramena, protože se bude tvářit jako studenej čumák, i když se jí líbíte. Vůbec nejlepší jsou ženy, které se rády smějí, bez ohledu na to, zda se jim někdo líbí či ne.
4. Vzdělání - u mužů je to ve větší míře, nicméně vysoká škola neznamená automaticky použitelnost v každodenním životě. I žena bez vysoké školy dokáže být sečtelá, můžete s ní vést vyrovnanou debatu a pokud je skutečně vzdělaná, vyrovnaná a má šarm, nebude se urážet, nýbrž bude hledat na čem se shodnete a ne v čem se rozcházíte. Nafoukanost jde často ruku v ruce s absencí smyslu pro humor.
5. Materiální statky - normální člověk v dnešní době, ať muž nebo žena, má nějakou práci, bydlení a věci, na kterých mu záleží. Ve výsledku je jedno, zda holka bydlí v podnájmu nebo v baráku, jde spíš o to, zda si to tam dovede zútulnit a zda tam nemá takzvaně "nastláno". S tím už se málokdy dá něco dělat. Protože nejde ani tak o to, že nakonec uklidí, když přijdete, ale většinou se její vaření omezí na kolečko u mikrovlnné trouby.
6. Charakter - to už je vyšší level, pro mě je to celkem automatické, ale když už se tu o tom psalo z pohledu ženy (viz "amatericom/cs/blog/56886/pozadavky-na-manzela-2015" - nezapomeňte na tečku), jako normální muž nevěru netoleruju a znamená to pro mě konec veškerého vývoje, to samé, pokud není na kohokoliv spolehnutí (neplatí jen pro ženy). Stejně tak mi nevoní pití jako Dán (Dánky mají výjimku) a cigaretový odér jako od NMiloše, ale někomu kouření nevadí, je to čistě individuální věc.
7. Starost o rodinu - možná to ženy překvapí, ale nejen ony se zajímají o to, jaký bude potencionální partner rodič, takže pokud žena na děti ječí, neumí si s nimi poradit a nebo se v jejich přítomnosti omezí jen na bolesti hlavy, pak je bez milosti diskvalifikována.
8. Připravit, akce a jedem - mám rád sex, milování a živočišnost, proto pokud se se ženou v tomhle bodu rozcházíme, pak může být skvělou kamarádkou, ale nikdy ne partnerkou. Proto také nejsem nikdy nevěrný, a dokážu být bez sexu docela dlouho. Protože když ženu nemám, poradím si sám, ale když o nějakou mám zájem, tak musí utíkat z práce hned domů :-D Jednorázovky mě nebaví vůbec, protože tam se ten sex nedá prohlubovat že.
No a na závěr bych rád napsal, že na vztahy mám jedno pravidlo, s partnerkou by měl být život jednodušší a měli bychom mít dohromady více času, než jsme měli předtím sami na sebe. Pokud to neplatí, potom vztah nemá smysl.