Sbírky

Nejspíš jste si všimli, že nám v liště přibyl odkaz na Sbírky. Rád bych Vám je nyní podrobněji představil.

Sbírek máme dva druhy: soukromé a veřejné. Soukromé sbírky jsou jako záložky v prohlížeči. Slouží k ukládání alb a videí do libovolných seznamů, ke kterým se můžete později libovolně vracet a máte tak svůj oblíbený obsah na dosah ruky.

Pokud si už dáte práci s vytvořením sbírky, můžete ji zveřejnit a potěšit tak ostatní, aby jimi preferovaná alba a videa nemuseli hledat. Zároveň tím tato alba a videa podpoříte větší návštěvností. Svou sbírku můžete kdykoliv zveřejnit nebo skrýt. Ve veřejném seznamu se sbírka zobrazí, pokud má alespoň 5 alb nebo videí.

Rádi bychom odměnili uživatele, kteří ostatním pomůžou díky svým veřejným sbírkám najít zajímavý obsah. Proto do konce října vyhlašujeme soutěž o 3 nejlepší a jednu nejoriginálnější sbírku. Odměnou autorům bude kromě dobrého pocitu z pomoci i osušky amateri.com, případně VIP členství.

User comments

Please log in to add a comment.

Nevím, nezdá se mi, že zrovna "sbírky" byla ta hlavní věc, co tu chyběla. Osobně bych uvítal více možností coby SPRÁVCE. Dnes, když někoho po mnoha napomenutích vyrazím z chatu, tak jsem běžně konfrontován mnoha zprávami, jak od dotyčného, tak od jeho "kopií" a jediné, co s tím mohu dělat, je mazat ten spam nebo kontaktovat vyššího správce.
Hodila by se lepší blokace všech podivných primitivů, mít možnost hodnotit profil a zvedat mu nebo naopak snižovat důvěryhodnost apod. To by pak mohla být jedna z dalších vlastností, jak se chránit a jak případně filtrovat mezi profily. Je tolik věcí, které jsou již vymyšlené... *4*
Mě by se líbilo nastaveni od x do xx let aby vas neobtěžovaly mladší .
Pak mam ušetřený čas smazání vzkazů prostě vybrat kdo vám může psát hezký den a ještě jeden dotaz kdyz mam někoho v ignoraci aby vubec neviděl profil*3* (edited)
Přidávám se k @Abisex .. Veřejný seznam jsem dávno smazala, protože to akorát nastartuje další jedince. A když je člověk zablokuje, přijde mu další vzkaz, že můžu blokovat jak chci, protože má dalších X profilů...
Chtěla jsem poprosit o to samé, jako Johny,cz - " Líbí se mi " znovu na konec článku.*35*
Tohle je nejen nepřehledné, ale i nepraktické, díky moc.
Já bych zase uvítal, kdyby se tlačítko "Líbí se mi" vrátilo na konec textu (kde jednak vždycky bylo, a kde to ostatně dává smysl; "lajk" na začátku obsahu jsem snad zatím ještě nikde neviděl) (jako že bych to "olajkoval", ještě než si to přečtu?) :) No a to řazení komentářů "podle jazyka" jsem taky moc nepochopil.. :P :)
(edited)
@wwwawww tak poznáš to, jak píšeš že něco nesedí.. Nejlepší je to když ti v druhé větě napíše pošli mi civil foto a sejdeme se.. *3*
myslím, že by viditelná změna v profilu byla jen ku prospěchu.. ale to už je na někom jiném... :)
@bandera ono většina těchto fake profilů si stejně založí nový. Občas ve vzkazníku teda také vidím jak se profil mění , že z červeného profilu který se jmenoval Jana, je druhý den modrý Karel a za týden zase červená Iveta *3* Většinou to ale poznáš hned z komunikace že něco nesedí .
Osobně bych uvítala možnost psaní povídky v aplikaci..
Zdravím,

vím, že sem to přímo nepatří, ale když jste u těch novinek a inovací, myslím že nemluvím jen za sebe, ale neuvažovali jste o tom (což by bylo moudré a někdy bohužel i vhodné), když jsi uživatel změní nick, aby byl vidět v profilu ten jeho původní nick?? Určitě by to byla první vlaštovka z Vaší strany k nám uživatelům, kteří jsou zde seriózní a jsou zde za účelem, které tyto stránky mají plnit. Netřeba snad psát důvod, proč toto zrealizovat ( jen kdybyste nevěděli - falešný profily - ikona ženy a za monitorem sedí zoufalec co má očividně dosti nudný život, tak jsi ho ,, obohacuje" tím, že nám dokazuje jak jsou tyto stránky smyslné, když se zde nacházejí tací, sběrači fotek atd.)
Tak jen na zvážení.
A omlouvám se, kdyby někomu tento příspěvek vadil ba dokonce urážel! :)
Dozví se uživatel že si jeho galerii někdo přidal do sbírky ? Případně bude pro něj viditelný seznam uživatelů kteří mají jeho alba v seznamu ? Děkuji .