Bylo nebylo, kdesi v Rusku v roce 1964, nebo to možná bylo na amatérech v roce 2015. Už si přesně nepamatuji, kdy jsem prožil tento příběh. Tak kdo to ví, ať odpoví:)
Amatérka:„Awayku?“
Away:„No co ještě?“
Amatérka:„Buď opatrný!“
Away.:„Dobrá.“
Amatérka:„Vždycky pomáhej slabším, na prudiče kašli a nehoň si ho!“
Away.:„Dobrá.“
Amatérka:„A hlupákum ustupuj!“
Away:„Dobrá.“
Sličný krasavec i bloger k pohledání Away se vydal na cestu.
„Ach ty Váňo Awayi, jen se na mne podívej. Šaty mám vyšívané a kalhotky hedvábné.“
HA! Away!
(Staletými lesy se rozléhá sborový refrén loupežníků, fejky dupou do rytmu, Away a jeho kyj stoupá ke hvězdám s jazykem zamotaným v nastěnčiných hedvábných tangáčích.)
„Váňo Váňo Awayku, nikam už nepospíchej, proklouzni za mou branku, na mou kundu zaťukej.“
(Nastěnka byly vždycky nadržená a sexy ženská. Také měla nádhernou pleť, a to nejen na kundě.)
„Nechoď váňo Awayi, sexíček si dáme, pak si zazpíváme.“
(Poté následoval tvrdý anální sex s Nastěnkou, takový, jaký je snad jen v pohádkách možno prožívati.)
„Před naší, za naší, péro Tvé ať nepráší, Hej!!!,“ pravila Nastěnka a polkla poslední hustou dávku mrdky.
HA! Away!
„Nastěnko, tak je mi to vhod. Otoč se, ať je ke mně tvůj poševní vchod.“
(Modelka Nastěnka se otáčí, přidrzlou nevlastní ségru Marfušu posílá do prdele a pak jí urve cop. Divoška!)
Away s Nastěnkou poté mrdají pod dohledem cara metelic a bouří, drsňáka Mrazíka.
„Amatérští panovníci, prudiči i loupežníci, teď můžete přilepšit si." „Chyťte je! Svažte je! Mučte je! Zabte je! Jasné!!!"
„Na svá místa!"
(Baba Jaga je naostro a vylézá z kuří chalupy)
Baba Jaga :„Ty uličníku! Přetáhnu tě koštětem! Medvěde!"
Away:„Stejně to vyhraju!"
Baba Jaga„Oj! Počkej, však já Ti ukážu! A nespoléhej na svou sílu! Ty máš svaly, já mám čáry. Šufír. Šaltýr! Dřevěný bohatýýýýr!!!"
(Za okamžik však babě Jaze praskne bobr pod tlakem dřevěného dilda, bohatýra značky Savětskij Ursus. Prameny se o ní dále již nikde a nikdy nezmiňují.)
Na svatbě Awaye a Nastěnky se sešla celá vesnice. Bylo veselo, šukalo se, žralo, pilo.
Ženich s nevěstou seděli v čele dlouhého stolu, z jedné strany pak awayovi a nastěnčini kamarádi, z druhé strany tupci a jiní Kuzmičové. Stůl byl plný dobrého jídla. Stály na něm mísy s borščem, pirohami, pečenými selaty a grilovanou drůbeží. Vibrátory i prezervativy byly dezertem. Každý si mohl do syta zašukat, zalízat, zaprstit, najíst se i napít. Jak bylo libo.
Sborový zpěv opilých amatérů se rozléhal široko daleko ještě mnoho dnů a nocí.
„A já tam taky byla, šukala a pila," usmála se vypravěčka Amatérka Amatérovna. „Jedla jsem, pila i análně souložila."
Nevěsta jak z růže květ, ženich jakbysmet.
Zazvonil zvonec a pohádky je konec.
Amatére? Cink :)
..........
Když jsem dneska na tento archivní blog narazil, neodolal jsem a dal jsem ho sem ještě jednou. Toto dílo bylo v původní verzi vytvořeno dne 27.12.2015.