Suveníry

11.10.2024 00:00 · 505 views nenefitka

Máme po dovolenkách, skoro všetci. Priniesli sme si poniektorí pekné zážitky, iní hazardovali a nevyšlo to celkom. Tak navštevujú potajme svojich urológov a gynekológov, nech ich zbaví tej exotiky v rozkroku.

Kedysi nebol problém priniesť z dovolenky drobnosť, maškrtku, nevídanú v našich končinách. V rámci globalizácie ale, máme v obchodoch ten istý tovar ako všade, škoda platiť nadváhu za batožinu plnú zbytočností.

Ktovie, prečo si niektorí myslia, že farebná kráska má inú... Tiež máme v rámci globalizácie všetky svetové vírusy, dávame im mená ako domácim mazlíčkom.

Treba zvyšok textu doplniť, nech je dosť znakov. Kamarát dominant mi rozprával, ako žil so svojimi partnerkami a ich deťmi. Nepáčilo sa mi to, ale, kto si čo obľúbi, to si zaobstará. Vypočula som ho, písali sme si, aj sa občas stretli. Raz ale, zrejme som s ním celkom nesúhlasila, nečakane rozopol opasok, vytiahol ho z nohavíc, nadvihol mi sukňu a normálne mi tým remeňom ... fakt som mala ešte dlho spomienku vo forme červených pruhov krížom cez obe polovičky.
Tak presne to je to, čo nepotrebujem. Nevzrušilo ma to, ani som od prekvapenia nevedela ani kričať, čo, chápete, by mi aj tak nepomohlo.

To sa mi vybavilo, ked mi napísal chlap, v profile mal sadomaso, tak som slušne odpovedala, že to nie je nič pre mňa, a on tvrdil, že to nemusí mať.
Verili by ste mu?
Ja nie.