Je těžké býti úchylem 2.0

14.6.2025 05:38 · 290 views RomanWoe

Je to těžké. Je to těžší než před lety, kdy jsem psal původní blog na tohle téma. A přijde mi, že už je i skoro nemožné najít kompatibilní protějšek. Chci aby mě spoutala, bičovala, topila chcankama, dusila kundou, kouřila mi péro ve chvíli, kdy jí mrdá jinej s větším, ojela mi prdel připínákem a za odměnu bych jí chtěl držet pevně za vlasy, zmalovat prdel do ruda, dusit čurákem, topit jí chcankama a šukat jí kámošku, který u toho líže prdel.

Pak se prostě vzít za ruce a jít na procházku. Prostě romantika. :))
Největší problém je v tom, že většina žen když vidí svýho chlapa v tý submisivní roli, přestane si ho vážit.

Když k tomu přidám to, že se mi musí líbit a vonět mi (samozřejmě i já jí), bejt v nějaký rozumný dojezdový vzdálenosti, nemít deset exekucí a malých dětí, nebo žárlivýho manžela, tak je ta šance skoro nulová.

Mno nic, masturbace je taky fajn a je lepší si ho dobře vyhonit, než si blbě zašukat.

Je to dost úchylný a intimní? Zapomněl jsem na plivání do pusy, svorky na bradavky, anální kolíky a facky, to je taky sexy. :))

Tvl, tady už si nevrznu, ale Lucerna vypadá nadějně, tam mě ještě nikdo nezná. :))))

Nickname
Region
Rafaela Rafaela
Czech Republic
Venasubclavia Venasubclavia
Czech Republic South Moravian
RobLuc RobLuc
Czech Republic Central Bohemia
semnounejsisam semnounejsisam
Czech Republic
HillsOfTanchico HillsOfTanchico
Hungary
Kaktuspichavy Kaktuspichavy
Czech Republic Prague
IamKarma IamKarma
Czech Republic Prague
Karess Karess
Czech Republic Středočeský kraj
NejenPohlavi NejenPohlavi
Czech Republic South Moravian
MaZor MaZor
Slovakia Trnava Region
MSliver MSliver
Czech Republic Moravskoslezský kraj