Zarostly chlap

Jenom uvaha

Chci se zeptat jestli se libi zenam i muzi, kteri jsou chlupaty po tele nebo preferujou hladky muze?Dole pritom oholenej.
This post has been deleted by user.
Moje partnerka má ráda moje dlouhá chloupky na těle , stejně jako já její hustý klín .
V tom případě pokud není žena chlupáč, měla by si holit kundičku. Když tam má bobra,vypadá to směšně.
This post has been deleted by user.
Jako já nlTi nevím kolik holek si asi přeje mít v puse pořádně chlupatý koule?
This post has been deleted by user.
No jo ale když si toho šulina neoholim tak jednak kvůli hygieně to není nic moc a navíc je silně nepříjemné když se chlupy zachytí za předkožku.
This post has been deleted by user.
Zastřihávat by asi stačilo,je fakt že když jsem chlupatej jak opice tak to holátko mezi nohama vypadá srandovně.
Když je chlap chlupatý, měl by se dole jen zastřihovat. Přímo oholený vypadá pak divně.
Jinak já mám ráda chlupáče i holátka. Je to o sympatiích..
Nejsměšnější je když je celý chlupatý a okolo ptáka má holého jak klučina .
S tím se dá jen souhlasit...mám s tím vlastní zkušenost a oholit kulky, kořen penisu, ale okolo jen zakrátit... :)
This post has been deleted by user.
to jsem tedy netusil :) ale aspon dobre vedet
Mě osobně se chlupatí muži nelíbí. Mám ráda muže kteří nejsou chlupatí,nebo minimálně a dole samozřejmě vyholení do hladka.
Nejhorší co může být, je tlustý pupkatý a chlupatý chlap jak po těle tak peru..
Ale prd,spravný chlap má mít pupek,být chlupatý a pořádně smrdět.
Z hlediska mužů je nejhorší kombinace tlustá, hloupá a namyšlená žena a je celkem jedno, zda je někde chlupatá nebo oholená. Nechávám na každé, kam se zařadí. *5*
Ahoj sem chlupatej, a dole upravenej vypadá super!!!
This post has been deleted by user.
Taky nam nadelil zuby..zkus je taky neresit a pak se ozvi *295*
Ano i zuby nám bůh nadělil a proto si je taky nechám zrovna tak jako chlupy které nám nadělil.
No dobře, tak v tom případě bůch nadělil ženám i to že mají chlupaté nohy. Takže by se ženy také nesměli holit.
V tom případě by ženy měli chlupaté nohy,bobry mezi nohy,drny v podpaží atd. Také to tak bůch zařídil.
Buch, buch...kdo tam?
Ja...
Ja?
Vždycky jde o to, at je muž PŘIROZENÝ. Nenápadná úprava je vhodná. To, co si tady chlapi dělají za výstřihy kolem ocasu je kokotina největší. Protože jsem i na chlapy, občas mi nějaký pošle fotku s proužkem jak holka. Pak mě tito podivíni píšou, že mají rádi hladké tělo svých holek proto chtějí vypadat dole upraveně asi jak kundička. Zapomínáte lidi na kontrasty mezi pohlavím. A tak jak obarvený vlasy chlapa jsou slizký a u žen krásné, tak vyholený chlupáč dole je slizký vkus. K tomu tříčtvrtáky, plastové boty a jde se svádět.