Honenie

Honenie

Milujem vzajomnu masturbaciu alebo len ked sa na mna niekto pozera ked si honim. Ma niekto podobnu zalubu? Zazitky...skusenosti?
Ja si tiež rád honim a skoro každé ráno. Niekedy stihne prísť žena s kúpeľne a potom sa pred ňou vystriekam
Mám rada, keď si manžel honí. Často sa aj ja pridám alebo ked ja masturbujem on sa pridá.
Tiež to tak casto s manželkou robíme..
Ahoj,tiez velmi rad honim a rad by som vo dvoch,alebo viacerych muzoch pohonil vzajomne.Mozno aj viac
Hneď by som sa pozrel na teba👌
Ja sa tiež rád pridam k niekomu na zapade
ja chodim rad na panonsku alebo na parkovisko pri TESCU v petrzalke na ciganske prostitutky. Vacsinou ziadna nema problem za 10€ sa pozerat na honenie. Ku ziadnemu kontaktu neprichadza lebo vsak fuj.

Ak sa nasiel niekto kto by chcel ist, mozeme ist dvaja v jednom aute, nejaku si vybrat a vyhonit si pri nej v aute...

pis spravu.
Toto je zaujmave, rozmyslal som nad niecim takym..len ked vyzeraju docela odpudzujuco viacere. A tiez ma vzrusuje pred niekym sa robit..
najdes aj solidne kusy... samozrejme nie take na osobny kontakt.. to nie
tak pojdem to pozriet..skoda ze zeny taketo viac nevzrusuje
Trnava. Niekto niečo skúsiť. Predviesť sa. Podráždiť.
Ak sa tu najde niekto z BA do 28 rokov s podobnými úmyslami, tak sa mi ozvite.
Aj mne sa to páči a vzrušuje ma to.