Srazy amateri.com v Pardubicíc

O srazech v Pardubicích vaše Artemida

*425* Ahojky všichni
Založila jsem pro vás toto Forum aby jste zde mohly psát své zkušenosti, přání, připomínky ke srazům které pro vás pořádám
*230* Doufám že to bude jen k užitku aby jste se dobře bavily i nadále tak dobře jako doposud
Super :) bude na srazu nějaký fotograf? Já jednou četl že bylo možné fotit akty..
Zatím na srazu žádný fotograf nebude *425* neříkám že do budoucna to není možné
*230* fotoaparáty a mobilní telefony NEJSOU na srazu povoleny a můžete si je nechat ve skříňkách od kterých máte klíč u sebe

Dobře. Já měl strach o věci až půjdeme saunovat a tak, ale teď vidím že nemusim :) takto to je super
This post has been deleted by user.
*36* tím myslis ty čínské výrobky co prodávají na každém netu? *363*
This post has been deleted by user.
o co šlo_ Pasivní,nehezcí,hulváti,
*425* Jistě řešily jsme to a došly k závěru že každý člověk ma svoji osobnost a záleží na tom jak se dokáže s jinými domluvit
*230* každý byl někde poprvé a teprve poznával prostředí a ostatní v něm
ahoj co mě tam čeká nikdy jsem na ničem takovém nebyla díky Helča
Asi o pána nebyl zájem, bych řekl.
Pěkný den přeji :) Jsou u vás k zapůjčení ručníky do sauny a vířivky? A máte nějaký program nebo "jen" volná zábava?
SableShade
Taky přejí pěkný den
Odpověď je ručníky jsou k zapůjčení bezplatně jen si vem případně pantofle do mokra at nemusíš chodit bos a případně župan
*425* na programu je vždy tombola a soutěže které jsou podle nálady ostatních jinak volna zábava
Super budu se těšit :) Ať nám ty Pardubice pěkně ožijou.
ahoj uvažonala jsem o návštěvě saunaparty a ted s toho mám dost obavy poradí někdo ?
Já o tom uvažuji u delší dobu :) tak 3. Jedu a zkusit se má všechno. Od znamejch tu vím že Artemida dělá super srazy :)
Obavy jsou neopodstatněné a není se čeho bát. Funguje to stejně jakákoli sauna či velnes a pokud máš potřebu sexu či mazlení, tak to nikoho nepohoršuje a stejně tak ostatní respektují hranice které si každý určí a nikdo nikoho do ničeho nenutí. Samozřejmě že to není pro nějaký zatvrzelý puritáni žijíci v celibátu, ale pro normálni lidi mající rádi sex a nevadí jim pohledy od jiných a dívat se na jiné, i když i pro tyto potřeby tam je oddělená místnost.
Pokud budeš mít zájem, rád tě doprovodím, nezjištně. *4*
Ahoj Helčo je to prosté můžeš všechno a nemusíš vůbec nic . Ne znamená Ne!! A potom je všechno na tobě .Petr39
Ahoj .tak pujdem spolu :)co na to říkáš?
This post has been deleted by user.
*425* třeba ano ale víš u většiny je rozum někde jinde než nahoře
V sobotu jdeme také poprvé. Už nás ale kontaktovalo vzkazem několik účastníků, tak doufáme a věříme, že se nebudeme nudit a bude to vše fajn. *4* A krásně si užijeme skvělé nálady a sexu. *362* *277*
Tak to se všichni tesime na další nové tváře
Dobrý večer.
Kde se sauna v Pardubicích nachází a je v provozu v sobotu?
Děkuji za odpověď.
Ahoj adresu sauna najdeš u nicku Saunaparty
I další informace
Ahojky všem tak se nám blíží další sraz v Pardubicích 17.7.
moc se těžším na všechny staré známé a i na nové které ráda poznám
Tak ti Artoušku nevím....,ale 17.7. není moc blízký datum......*11**11**11*
A je je promin sem se nějak preklikla 17.9.2016
No to je tím když se píše na tel
Anebo, když se u toho souloží.....*4**1**31*
Díky všem co se účastnily srazu v sobotu 3.9.2016 v Pardubicích
bylo to s vámi všemi moc pěkné a doufám že se zas sejdeme v tak dobré náladě
Ahoj ještě jsem na srazu nikdy nebyl.najdu nějaké něžné pohlaví co mě doprovodí.rad pro tebe dojedu.dik
Ahojda všichni byl jsem jednou (a byl jsem dost nesmělej:)) ale jinak dobrá akce:) ted o prázdninách bylo krutě málo času ale 17.9 to vypadá 50/50 rozhodnuto bude asi až v den konání srazu takže otázka zní můžu přijít ikdyž nebudu přihlášen?
Jistě klidně dojdi neprihlasen
Jak probíhá sraz?
Docela normálně .... pohoda a relax v sauně a v jiných prostorách klubu .... je na vás jak si užijete večer s ostatními co dorazily ... na čem se dohodnete
*13* tímto odpovídám na častý dotaz jak to probíhá
není nic lehčího než zajít a podívat se na vlastní oči a udělat si vlastní názor
hoj hoj se nám to překlápí 80/20 že budu takže se začínám těšit:)
Ahoj nějaká žena co bych mohl večer doprovodit na sraz
*340* Tak vážení je to super dne 17.9.2016 kdy proběhl sraz v Pardubicích tak byla naplněna celková kapacita klubu *13*
po konečném sečtení došlých účastníků
*240* pro ty co se pořád vyptávají kapacita je 35 lidí
na tento sraz dorazilo celkem *425* 13 žen a 22 mužů
*343* takže tu máte k porovnání kolik chodí žen a kolik mužů *372*
jistě že většina žen a mužů byla jako pár ale to vše najdete pod skončeným srazem
This post has been deleted by user.
Eusebius001
Asi tě zklamu na srazu nevydělavám ani korunu i když je dělám každý měsíc
Budeš se asi divit ale jsem takový blázen že to dělám jen pro to aby se lide odtud mohly schazet a seznamovat realně a ne jen vysedávát u počítače a uvažovaly zda jít nebo nejit na schůzku
Eusebius001
Takže uděláme si tu malé vyúčtování ~~~
Vstupné na sraz činí 170,- Kč na osobu ~~~ průměrně dojde 27 lidí
Suma sumárum je vybráno ~~~~~~~~ 4590,- Kč
Pronájem celého klubu ~~~~~~~~~~~ 1000,- Kč / na hodinu, sraz je od 20 hod do 2 ráno což je 6 hodin.
Občerstvení ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 800,- Kč ve formě chlebíčků a zeleninového salátu
Tombola ta je převážně dělaná ze sponzorských dárku a malých pozornosti které se také musí zaplatit.
Dále je tu personál barmanka která se stará o občerstvení a pití. Ta to taky nedělá zadarmo.

takže když to sečteme a podtrhneme 4 590,- vybráno na vstupném
- 6 000,- za pronájem prostor na 6 hod
- 800,- občerstvení
- 1 000,- zaplacení barmanky
konečný součet je - 3 210,- Kč
PODOTÝKÁM MÍNUS 3210,- Kč *108* TAKŽE KOLIK JSEM ASI VYDĚLALA NA JEDNOM SRAZU S PRŮMĚRNOU NÁVŠTĚVOU 27 LIDÍ?
ANO PROSTORY MI PROPŮJČUJE ZNÁMÝ CO VLASTNÍ TENTO KLUB A VEŠKERÉ VSTUPNÉ JDE NA ZAPLACENÍ ENERGIE A VODY V KLUBU A TAKY NA ZAPLACENÍ BARMANKY A POŘÍZENÍ OBČERSTVENÍ A VĚCÍ DO TOMBOLY

DOUFÁM ŽE TI TO TOTO PRŮMĚRNÉ VYÚČTOVÁNÍ STAČÍ

POKUD CHCEŠ UDĚLEJ VLASTNÍ SRAZ A PAK MI NAPIŠ KOLIK JSI NA TOM VYDĚLAL

JSEM MOC RÁDA ŽE MÁM ZNÁMÉHO KTERÝ BYL TAK OCHOTNÝ PROPŮJČIL PROSTORY SVÉHO KLUBU K TOMU ABYCH TAM MOHLA USPOŘÁDAT SRAZ ABY SE MOHLI SEJÍT LIDÉ Z TÉTO SEZNAMKY A SEZNÁMIT SE NA VLASTNÍ OČI.

TO JE HLAVNÍ DŮVOD PROČ SE POŘÁDAJÍ SRAZY AMATÉRŮ I V JINÝCH MĚSTECH
ZDE JE NĚKOLIK ODKAZŮ PRO PANA ..... Eusebius001
Darian 28.9.2016 16:32
Eusebius001,Ty jses normalni pako. Doufam,ze kdyz se seznamis s zenou,mas taky dopredu spocitane,kolik Te to stalo,nez neco bude.Prihlasil jsi se na prazsky sraz,rad Ti vse vysvetlim,pronajem salu,muzika,tombola a vse kolem,musis zaplatit dopredu,pak dorazi malo lidi a jses v minusu.Bud rad,ze existuji lidi,kteri to pro Nas delaji aby jsme se mohli poznavat v realnem svete!!! Nebo jses pribuzny na Stojaka???? Toho taky jeste nikdo nevidel!!!


nopmas 29.9.2016 14:45
to Eusebius: Co ti je do toho, kolik na tom organizátor vydělá? I kdyby na tom vydělala, což se z komentářů nezdá, tak je to její odměna za to, že zorganizovala sraz, kam se jdou lidi bavit. Závidíš?

CENTRAL 29.9.2016 20:56
Eusebius001:teda zkus udělat sraz a pak mluv,ono řešit něco o čem nemáš páru je jedna věc,ale realizace druhá,já Artemida obdivuji,že do toho jde když vidím tu účast srazu,avšak věřím,že je jak já,potřebuje lidi kolem sebe a odreagovat se,což sraz dává,vydělat se na něm nedá a hlavně měli bychom být rádi,že se reálně sejdeme,poznáme,odreagujeme se ač i mě to nejde furt viz poslední sraz v Praze.Sem ráda,že i Pardubice poznají lidi z řad amíků.

benrak 30.9.2016 00:25
teda EUSEBIUS 001 to je něco. Když to čtu,tak mi je z Tebe do brečení.Ty musíš být ve svém životě docela chudák,když vše takto přepočítáváš. Třeba kolik na Tobě vydělá zaměstnavatel,když mu celý měsíc chodíš do práce,kolik na Tobě vydělá obchod když si jdeš koupit třeba jen potraviny,natož kdyby by jsi jezdil autem a měl nechat vydělat benzínové pumpě za pohonné hmoty. Já Ti poradím jednu věc,přestaň se dívat jaký kde je sraz a začni se dívat spíše na to jaká kde strana má předvolení mítink kde Ti dají zcela ZDARMA párek,pivo,koblihu,poslechneš si třeba i nějakou muziku a ještě na tom vyděláš,protože si domů odneseš ZDARMA třeba tužku nebo balonek,který Ti bude připomínat dlouhou dobu tu skvělou akci. Což se Ti na tomto srazu nikdy NESTANE,protože Ty chceš mít hmotné věci za málo peněz a vůbec Ti nejde o zážitky.
Přečetl jsem si všechny komentáře a postrádám tu,že by Tě pořadatelka Artemida přemlouvala aby jsi přišel.Toto je dobrovolný sraz amaterů a každý je svobodný,tak může i svobodně přijít.A pokud Ty nechceš tak je to Tvoje osobní rozhodnutí a nikdo se Ti přece nemusí zpovídat z toho kolik vydělá nebo prodělá. A jestli pořadatelka dělá sraz každý měsíc,to Ti přece může být jedno,nebo si snad taky stěžuješ,že Tesco nebo Kaufland Tě lákají k nákupu každý den i ve svátek? Tak se prober a přestaň tu otravovat pořadatelku.

tajemstvi69 29.9.2016 10:44
Eusebius001: Jasně majitel prostor jí to nechává zadara a on z vlastní kapsy platí energie, provoz )úklid a ještě platí barmanku a zajistí úklid po akci. Nic za to nechce a dělá to proto aby na tom Artemida mohla vydělávat. Zkus přijít ve všední den a uvidíš jestli tě tam majitel pustí zadarmo a ještě dostaneš chlebíček) Fakt by mě zajímalo co si představuješ pod pojmem normální sraz. Podle mě jsi prostě jen nějaký chudák co tu fňuká.

macleod1 29.9.2016 06:34
Já osobně si myslím,ze na tom nevydělá nikdo a jestli jo,tak Artemida určitě ne.Ale i kdyby na tom vydělávala,tak Já ji rád podpořím a ty prachy bych ji dal.A to hlavně proto,ze to takovyhle závistivý idioty štve
Všechny tyto odkazy jsou zkopírovány z komentářů daných pod srazy které pořádám *425* s laskavým svolením přispěvatelů
Jeste jednou jmenuju se vasek chtel bych po prve na sraz do pardubic.a nevim jak to tamchodi jestli je tam dost zen a jestli jsou zralé a jestli muzu prijit sam?
Dojdi a uvidis sam kolik lidi došlo a jakých
od kolika do kolika to je? ještě jsem u vás nebyl..
lilie309
lilie309 8 years ago
This post has been deleted by user.
*425* Moc děkuji všem svým známým i novym přátelům za to že jste se mnou všichni oslavyly jak 10 sraz tak i moje cetilete narozeniny *13* které jsem se snažila tak utajit *21* *21* díky moc všem za moc pěkně a milé dárky
Dnes jsem četla toto oznámení u jednoho známého tady z Chatu - Místnost Hradec Králové

Ahoj

Informace k Amatérské drakiádě

Termín: sobota 22.10.2016 od 13 hod

Startovné a účastnické za každého dospělého je 40 Kč

Místo konání : Počáply nad Loučnou u Sezemic , louka u silnice Sezemice/Počáply

Konat se bude: pouštění draků s dětmi nebo dospělcích

Na místě bude ohniště na opékání vlastních uzenin a snad i možnost svařeného vína pro ty co nebudou řídiči z akce.

Vyhodnotíme nejšikovnějšího pouštěče a nejoriginálnější byť nelétací draky.

Zve Vás Tom ( -droid-) a Zdena ( flasika)

*340* jooo paráda *404* navrhla jsem to mladšímu synovi a už se moc těší na pouštění draků
Asi dobrý proč ne, ale mezi touto diskuzí????? Já jen aby si tam někdo nepřišel pouštět toho "svýho draka".......*1**1**1**1**1**1*
jirkapar
*425* tak jsou tu snad i rozumně uvažující lidi aby to pochopily a ne jen nadržení dementi
*340* joooo Drakiáda co pořádaly -droid- a flasicka byla perfektní moc jsme si se synem jeho kamarádem užily odpoledne plné zábavy s dalšími co se účastnily

*21* *21* *21* Díky -droid- a flasicko za uspořádání tohoto dne plného zábavy a her .... doufám že zas něco uspořádáte
Dnes jsem četla toto oznámení u jednoho známého tady z Chatu - Místnost Hradec Králové

Ahoj

Informace k Amatérské drakiádě

Termín: sobota 22.10.2016 od 13 hod

Startovné a účastnické za každého dospělého je 40 Kč

Místo konání : Počáply nad Loučnou u Sezemic , louka u silnice Sezemice/Počáply

Konat se bude: pouštění draků s dětmi nebo dospělcích

Na místě bude ohniště na opékání vlastních uzenin a snad i možnost svařeného vína pro ty co nebudou řídiči z akce.

Vyhodnotíme nejšikovnějšího pouštěče a nejoriginálnější byť nelétací draky.

Zve Vás Tom ( -droid-) a Zdena ( flasika)

*340* jooo paráda *404* navrhla jsem to mladšímu synovi a už se moc těší na pouštění draků