Vařit nebudeme 🫢😅😅😅

Mar 11, 2026 · 440 views Jejdak2024

Ty stojíš u té linky, v tom starým oversized tričku co ti leze do prdele a já už to mám plný koule. Přijdu za tebou, chytnu tě za pas a přitáhnu si tě tak, že mi ten tvrdý pták hned narazí do tvýho zadku.
Zašeptám ti do ucha a hned ti kousnu do krku, ne nějak jemně, pořádně…
Rukama ti hned lezu pod tričko, chytnu ty tvoje kozy co jsou dneska nějak extra těžký a mačkám je jak šílenej, bradavky ti zmáčknu mezi prsty až z tebe vyletí to sténavé „kurvaaaa“. sundám ti to tričko přes hlavu, podprsenku roztrhnu zezadu (jo, furt to umím na blind) a hodím ji přímo vedle sporáku. otočím tě čelem k lince, přitlačím tě prsama na tu studenou desku, ty se opřeš rukama a já ti mezitím stáhnu tepláky i s tangama dolů jedním trhnutím. zůstaneš nahá, jen ty špinavý ponožky co máš furt na sobě, protože ty jsi taková perverzní a nechceš čekat.
Roztáhnu ti nohy kolenem, kleknu si za tebe a rovnou vrazím jazyk do té tvojí už mokrý kundičky, lížu tě jak smyslu zbavenej– dlouhý tahy přes celou kundičku, pak rychlý kroužení na tom tvým citlivým klitorisu, pak ho vysaju mezi rty až ti kolena podklesnou. mlaskám schválně hlasitě, abys slyšela jak to tam čvachtá a abys se styděla ještě víc. „ty tečeš jak Niagara, to je normální nebo ses dneska rozhodla mě utopit?🫢🫢
tepláky dolů, boxerky dolů, péro mi vyskočí jak raketa. chytnu tě za vlasy, zvrátím ti hlavu dozadu a otřu si ho o tvý rty. „otevři tu pusu.“ a ty ji otevřeš, protože jsi moje poslušná baculka.
ale dneska nechci kouření na hodinu, chci tě rozjebat hned. zvednu tě na tu linku, rozkročím ti nohy co nejvíc, přitáhnu si tě za boky až na kraj a šup – narvu ti ho do kundy až po koule jedním přírazem. ty zakřičíš „kurvaáá“, já se zachechtám: „jo přesně takhle to mám rád, když řveš.“
šukám tě tvrdě, rychle, bez jakýhokoli soucitu – linka se klepe, nějakej talíř spadne na zem a rozbije se, ale kdo by se tím teď zaobíral. Jednou rukou ti mačkám kozu, druhou tě chytnu za krk – jen tak aby sis uvědomila, že teďka jsem já šéf. „řekni to….“ „jsem tvoje nadržená děvka… prosím šukej mě dál…“ vydechneš a to mě dorazí úplně.
otočím tě, přehnu tě přes linku, zadek nahoru, prsa rozplácnutý na žule co je teď už teplá od tvýho těla. plácnu tě po prdeli „to sis zasloužila celý den, viď ty perverzní čubko“ a pak tě napíchám zezadu znovu, teď ještě brutálnějc, ještě hloubějc.
cítím jak se ti kundička stahuje kolem ptáka jak v křeči, jak se chystáš explodovat. „pojď, udělej se na mém péru, no tak ty čubko.“ přidám ještě rychlejší tempo a ty to rozjedeš – křičíš něco nesrozumitelnýho, třeseš se😋, pička se ti svírá a teče po stehnech.
a já to už taky nevydržím. vytáhnu ho ven, chytnu tě za vlasy, otočím tě na kolena přímo na tu špinavou podlahu vystříkám ti to po celý prdeli, hustý, dlouhý, teplý proudy co ti stékaj dolů.
sedneš si na zadek do té naší společný kaluže, zadýchaná, rozmazlená, s tím svým šíleným úsměvem.
podám ti kus papírový utěrky co je hned vedle a řeknu: „tak co teď, královno kuchyně? kafe a pak druhý kolo, nebo rovnou na gauč a pokračujem?“
a ty se zachechtáš tím svým sexy chechtotem a řekneš: „druhej kolo. a pak teprve kafe🫢🫢😅

Similar stories