Searching

Woman
Purpose of search:
friendship
sex

Additional information

Personal information:
Age:
50 years
Zodiac sign:
Scorpio
Sexual orientation:
hetero
Marital status:
married
Eye colour:
brown
Hair colour:
brown
Height:
175 cm
Weight:
85 kg

Statistics:

Date registered:
6.10.2015
Attended events:
no
Profile views:
3494

Sex hobbies and interests:

Sex hobbies:
fisting, foot-fetish, sexy lingerie, nylons, bondage, high heels, dominator - slave, fingering

Personal description:

Hledáš diskrétní přátelství bez narušení stávajícího života a toužíš občas po netradičních, mírně perverzních praktikách, o které si doma neřekneš?

Šátek přes oči, lehké svazování, stimulace bradavek, třeba i podvázání prsů, různé hračky (nafukovací, gyn. zrcadlo...), prohlížení, roztahování, prstění (i fisting?), stimulace klitorisu a bodu G až k orgasmu, kterého možná při běžném sexu nedosahuješ... Prostě "hraní" a vše je o dohodě.

Taková, která si dokáže přiznat, že jí koktejl studu, nahoty, mírné bezmoci, špetky strachu a nejistoty, určité dominance a odevzdání se silně vzrušuje a která ráda obětuje své pomyslné panenství v oblasti svých, třeba doposud neuskutečněných sexuálních představ.

A taková, která ví, že ženské nohy nejsou jen nástrojem k přemístění se z bodu A do bodu B a vagína není jen orgánem k rození dětí.

Nehledám dopisování, vrbu, kuchařku, sponzorku, zoufalkyni, zlatokopku, sex za hodinu v autě atd., ale obyčejnou ženu s odvahou a chutí na občasná setkání, která to má v hlavě srovnané a je, mimo jiné, i schopna duchaplné konverzace nejen zde, ale třeba i u vínka...

Pokud jsem při brouzdání navštívil tvůj profil a ty ses v těchto pocitech našla, pošli aspoň smajlíka a uvidíme, co dál.