Searching
Woman
Purpose of search:
friendship
sex
relationship
talking
Personal information
| Age: | ||
|---|---|---|
| Sexual orientation: | hetero | |
| Language skills: | Čeština | |
| Zodiac sign: | Sagittarius | |
| Marital status: | single | |
| Eye colour: | brown | |
| Hair colour: | brown | |
| Height: | 180 cm | |
| Weight: | 115 kg | |
| Pubic hair grooming: | Shaved | |
| Erogenous zones: | Mouth and lips, Lower back | |
| Favourite sex places: | Bed, Car | |
| Favourite sex positions: | Missionary, Cowgirl, 69 |
Sex hobbies and interests
oral sex
sex in public
sexy lingerie
caressing
tenderness
Personal description
69 není rok mého narození ale jedna z oblíbených poloh :-)
1. za peníze si štěstí nekoupíš, ale je lepší brečet v limuzíně jak v autobuse
2. nepříteli odpusť, ale nezapomeň jméno toho zmrda
3. pomoz někomu, když má problém... a on si vzpomene, až bude mít další...
4. spousta lidí je naživu jen proto, že je nelegální je zabít
5. chlast problémy neřeší, ale mléko taky ne!
Budoucnost naleži tĕm kteří věří svým snům
Budu rád když se nejde někdo, nejlépe žena se kterou dá povídat ať už přes zprávy nebo u kávy rád poznám nové lidi.
Opravdu nepochopím chování některých lidí.
Když tu s někým mluvím tak vždy slušně a rozhodně neposílám zprávu každou sekundu nebo minutu.
Takže než někoho dáte do ignorace aspoň napište nerozumím si s tebou nejsi můj typ nechci si s tebou psát aspoň napište něco a když to ten člověk nepochopí tak potom ignorace. A ne že po pár zprávách vzájemné komunikace nebo po poslání civilní fotky uděláte hned toto.
Je to opravdu neslušné.
1. za peníze si štěstí nekoupíš, ale je lepší brečet v limuzíně jak v autobuse
2. nepříteli odpusť, ale nezapomeň jméno toho zmrda
3. pomoz někomu, když má problém... a on si vzpomene, až bude mít další...
4. spousta lidí je naživu jen proto, že je nelegální je zabít
5. chlast problémy neřeší, ale mléko taky ne!
Budoucnost naleži tĕm kteří věří svým snům
Budu rád když se nejde někdo, nejlépe žena se kterou dá povídat ať už přes zprávy nebo u kávy rád poznám nové lidi.
Opravdu nepochopím chování některých lidí.
Když tu s někým mluvím tak vždy slušně a rozhodně neposílám zprávu každou sekundu nebo minutu.
Takže než někoho dáte do ignorace aspoň napište nerozumím si s tebou nejsi můj typ nechci si s tebou psát aspoň napište něco a když to ten člověk nepochopí tak potom ignorace. A ne že po pár zprávách vzájemné komunikace nebo po poslání civilní fotky uděláte hned toto.
Je to opravdu neslušné.