Searching

Woman
Couple woman & man
Couple woman & woman
Purpose of search:
friendship
sex
talking

User albums (17)

User videos (6)

Additional information

Personal information:  
Age:
31 years
22 years
Sexual orientation:
bi
Marital status:
single
single
Eye colour:
green
blue
Hair colour:
blond
brown
Height:
185 cm
170 cm
Weight:
70 kg
70 kg

Statistics:

Date registered:
8.4.2017
Time spent on chat:
7 days and 21 hours
Attended events:
no
Profile views:
196326

Sex hobbies and interests:

Sex hobbies:
anal sex, deepthroating, oral sex, sandwich, sex in public, sexy lingerie, nylons, group sex, sperm, bondage, sneaking, high heels, dominator - slave, fingering

Personal description:

PRO NECHÁPAVÉ:CHLAPA NEHLEDÁME!!!!

*277*Požadujeme a nabízíme 100% diskrétnost a zdravotní stav.Zázemí máme.Chceme si okořenit život a zkusit něco nového s někým jiným.*1*My zatím bez zkušeností *9*Zde hledáme bi ženu či pár.
Jestliže nemáte galerie počítejte s tím že chceme vaše *7*Pokud nejste ochotní zaslat foto celé postavy,at už er.nebo civil,nepište, nemá to cenu.Bez něj se nebudeme scházet. Vy vidíte nás,my chceme vidět vás.Proč civil?Aby jsme zjistili zda jsou sympatie už od pohledu.Proč žádáte er.fotky od nás,když mi je máme v galerkách,vy ne a ani nejste schopni ho zaslat?

Opravdu jsme pár,nemáme problém s naším ověřením.Pokud nejste schopni napsat svoje představy atd..je to ztráta času.My mobilní.Nebojte se našich úchylek,nemusíme dělat vše co se nám líbí.Jde jen o domluvu.

Buďte na nás prosím hodní a dopředu říkáme že jsme dost časově vytížení tak s tím počítejte.Netlačte na nás a nebuďte naštvaní že nemáme zrovna čas když se chcete sejít *10* Nebo si nemyslete že nám jde jen o psaní atd..jako spoustu profilů tady.Je to opravu tím časem *17*

Pro ti kteří nevěří opravdu jsme pár *39*ověřený profil a naše fota jsi opravdu on nevycucal z prstu*3* Víme že je tu spoustu podvodníků,i my máme bohužel tyto špatné zkušenosti :(Kdo chce vědět víc ať napíše sz :)

Hledáme přátelé na vše,né sex na první schůzce pokud se na tom dopředu nedohodneme.Napište,nebojte se nekoušeme :)

Slibotechny nepsat!

POKUD BUDEME HLEDAT MUŽE,NAJDEME SI HO SAMI!!!!!