Searching

Woman
Couple woman & woman
Purpose of search:
friendship
sex
relationship
talking

User albums (2)

Additional information

Personal information:
Age:
24 years
Zodiac sign:
Taurus
Sexual orientation:
hetero
Marital status:
single
Eye colour:
brown
Hair colour:
blond
Height:
193 cm
Weight:
90 kg

Statistics:

Date registered:
17.10.2018
Time spent on chat:
2 hours
Attended events:
no
Profile views:
3598

Sex hobbies and interests:

Sex hobbies:
anal sex, deepthroating, dominatrix - slave, foot-fetish, latex, oral sex, SM, bondage, dominator - slave, fingering

Personal description:

Zdravím ťa návšteník *19* *277* Som v pohode chalan, ktory sa rad nauci niečo nové, prípadne odovzdá skúsenosti, dlhšiu dobu som mal tajnú slabosť na kinky vecičky, až pokiaľ som sa ich nerozhodol vyskušať real, s partnerkou, to bolo to pravé *14*. Moja rola? Switch, raz som rád dominantný a raz submisívny, ako možno vidieť na mojich fotkách. Mám skúsenosti s abdl a dd/lg.

Pokiaľ som submisívny, mám rád bondage (spútanie, shibari, fixácia, ball gag *15*), pocity bezmocnosti a podriadenosti ma vedia veľmi vzrušiť *4* a facetting uuu *5* to je proste extáza. Taktiež teasing v podobe chastity môže byť zaujímavý.... V prípade mojej dominancie, rád sa realizujem ako daddy (spanking, punishment, swearing...), ktorý jednoducho musí sám vedieť najlepšie, čo je pre jeho little girl to správne (samozrejme obe strany musia byť spokojné, o tom to predsa celé je)*5**14* (píšem to takýmto štýlom, lebo po slovensky to znie naozaj divne a choro*22*).

Aktuálne neviem o nikom z môjho okolia, kto by mal záujem alebo by som o tom tušil, že by mal záujem praktizovať niečo takéto....

Mám profil aj na FetLife
PS: SOM HETERO TAKŽE CHLAPCI POHOV PROSÍM VÁS *5*