Searching

Woman
Couple woman & man
Couple woman & woman
Purpose of search:
friendship
sex
relationship

Additional information

Personal information:
Age:
51 years
Zodiac sign:
Cancer
Sexual orientation:
hetero
Marital status:
divorced
Eye colour:
blue
Hair colour:
grey
Height:
175 cm
Weight:
78 kg

Statistics:

Date registered:
24.7.2019
Time spent on chat:
12 days and 3 hours
Attended events:
no
Profile views:
1942

Sex hobbies and interests:

Sex hobbies:
anal sex, deepthroating, fisting, oral sex, fingering

Personal description:

D/s vztah, Dd/lg vztah.

Fejkové profily. Bude to dlouhý seznam... /pokud někdo předloží věrohodné důkazy, že níže uvedené profily fejky nejsou,tak je ihned vymažu. Nejsem bezchybný a mohu se mýlit/.

Alena1987- primitivní,ale právě proto lehce průhledný honič a ubožák.

dm158

kackaaa

KajaKnakousnuti

Redheaded-slut. Stejný honič jako profil Laura 1993.

Tyyynka1- těžký honič, který zřejmě brunátní vzteky, když před ním varuješ ostatní. Reakce je stejná jako u ostatních ubožáků jeho úrovně- zablokuje vzkazy.

MeryemMojePoprve- zakomplexovaný chlapeček, zjevně nervově labilní. Pokec s ním je na vysoké intelektuální úrovni- doporučuji jen silným náturám!

Katka02

Evelynka22 + Evelinka22- podle všeho tentýž honič, který si tady hraje na panenství. Tipoval bych k němu i profil Rozmarynka22.

En88=Panna99=Onlyday99 -> další honibrk, který si tady hraje na panenství.

Mischellka- virtuální pisálek a snílek, který by měl urychleně vyhledat pomoc psychiatra. Je tady i pod nickem MalaMischell, HanickaBlakk,NatalkaSubinka nebo Kreysonka. Škoda času se o něco snažit.

18Lolitka18- podvodník a lhář, nedoporučuji posílat jakékoli peníze. Ani na účet ani za VIP. Nic za ně nedostaneš a přestane ihned komunikovat.

Babynatasha
Je mi líto těch, kteří tomuto podvodníkovi naletěli. Odhadnul jsem ho velice dobře- zmrd jako mnoho jiných tady: Ahojky, fotečky,videjka a blablabla. Pošli peníze na účet nebo přes paysafecard. Jen úplně vyhrabaný a vylízaný idiot ty peníze pošle.

Stietkitch- pisálek, snílek, pohádkář a fantasta.

Lucy18 -> běžný honič.

Meliska18+Kristynka22- chlap za ženským profilem, které pořád přejmenovává. Podvodník a lhář.

Povolna- snílek a honič.

verisa- pisálek a honič, který se vydává za pár. Řekneš si o kontakt a komunikace končí- rychle se odhlásí a hraje mrtvého brouka.

AnnaTochce

Darinka16,Molimoli,SugarMethBaby- jasný fejk a pořád tentýž honič a podvodník -> doufám, že se nikdo nenechá oblbnout a žádné peníze mu nepošle.

lizatkecko- pisálek, kecal a žvanil. " Určitě se s tebou chci sejít"... A bla bla bla. První víkend musela "nečekaně jet za mamkou", druhý víkend to bylo akčnější- "na ulici mě přepadl kluk s nožem,tak jsem byla hodiny na Policii." Trapas, až to mlátí dveřmi. Nejvíc pobaví věta na jejím/jeho profilu: "Nesnáším lež a přetvářku". Zbytečná snaha a ztráta času se v tomto případě o něco snažit.

pavlineckamuckx- fejkový profil. Idiot, který si hraje na nezletilou holčičku a posílá fotky stažené z internetu.

Vivistacy123- běžný honič a virtuální debílek, hrající si tady na 18ku; ani to neskrývá...

_Marika_ - běžný honič,kecy které má na profilu se dají číst na mnoha jiných profilech. Asi si to tenhle debílek ani neuvědomuje.

kamilka09 a nikynka23 -> stejný zmrd a podvodník,jeho jediným zájmem je vytáhnout z někoho peníze za fotky stažené z netu. Přečti si jeho kecy na obou profilech a máš hned jasno! Oba profily během jednoho dne smazané a přibyl profil kikinka90, cerna99 a Pampeliska99 od stejného mamrda/i tyto profily během jednoho dne smazány -> 11.12 2019/.

karolinaklus18 -> obyčejný Karel Bukvice a honibrk s profilovými fotkami staženými z netu, během tří dnů od založení profilu změnil 3x místo bydliště. Blázen a hlupák ten,kdo by mu poslal jedinou korunu... Vida, během třech dnů je profil zrušen/ 11.12 2019/. Člověk nechápe, jak mohlo tohoto honibrka sedm lidí požádat o zařazení do přátel...

TomasEma + doublevag + rouge_blossom -> Jeden a tentýž pisálek, honič, zoufalec a ubožák, který se vydává za párový profil, rozesílá fotky svých údajných "přítelkyň" a nabízí je k sexu. Samozřejmě žádné neexistují- jakmile napíšeš o mobil že si je chceš ověřit, okamžitě se odmlčí a přestane komunikovat.

Mony85 -> honič,bukvice a podvodník: chtěl by dobít kredit za fotky,ale když napíšu, že budu chtít zavolat a ověřit si její hlas, okamžitě se odmlčí a komunikace skončila.

18teenka18- naprosto jasný fejk profil,fejkovatější už to ani být nemůže!! Udivuje mě, že si ten Karel s koulema dal tolik práce s vypisováním tolika keců na tom profilu. A pokud uvádí, že jemu/jí je 18let a k sexuálním schůzkám a radovánkám přibírá i svoji mladší- tedy nezletilou- sestru,tak by se o tento profil a jeho uživatele měli zajímat místní admini a správci.

linkin- ubohý honič a dement, který se tady vydává za párový profil. Dle toho co mi napsal na chatu je to psychicky labilní magor s IQ lana od výtahu.

_jasmin_ -> běžný honič, galerie z fotek stažených z netu.

Fistka -> Mám pochybnosti o tomto profilu: během půl roku 3x změna bydliště uvedeného v profilu. Opatrnost před zasláním peněz za fotky bude určitě na místě...