Searching

Man
Couple man & man
Group
Purpose of search:
sex

Personal information

Gender identity Female-to-male
Age: 28 years
Sexual orientation: gay/lesbian
Marital status: single

Sex hobbies and interests

fisting
sex in public
sexy lingerie
nylons
group sex
SM
bondage
swingers
uniforms
high heels
dominator - slave
fingering

Personal description

Pište a nebojte se napsat! :) Trpělivě čekám na milence s kterým si budu diskrétně a nezávazně užívat příjemné sexuální napětí:)

●Hledám reálný sex u tebe v autě. Scházím se jen večer a v noci.

●Pouze Hradec Králové a nejbližší okolí kvůli rychlé dojezdnosti.

●NEMÁM ZÁJEM o muže starší 35ti let!
●Nemám zájem o hetero, transvestity, subíky, otroky, úchyly, špíny, feťáky, bezdomovce, moc hubené nebo moc tlusté, muže s malými penisy pod 17cm.

●Jsem transsexuální muž. Tzn., že JSEM MUŽ! Dříve jsem byl biologicky žena a kunda mi zůstala, jinak vypadám celkově jako muž a žiju jako muž i úředně. Takže ano, mám vousy, hluboký hlas, chlupy po těle, nemám prsa a jsem neplodný.

●Jsem v sexu pasivní a submisivní. K šukání používám kundu. Mám rád mazlení, líbání, osahávání, tisknutí se k sobě, postupné svlékání. Miluju, když mi muž dělá oral, něžně mě prstí. Polohu mám nejradši na misionáře, pak zezadu nebo v autě na tebe nasednu a v objetí se budu napichovat. Rád bych dlouhodobého milence s možností mrdat bez kondomu a stříkat do mě.

●Pokud máte zájem o sex semnou, napište mi do zpráv a uvidíme. Jsem hodně vybíravý, ale už jsem sex s amatéry odsud měl několikrát a tak vím, koho hledám a co chci.