Searching

Woman
Couple woman & woman
Purpose of search:
friendship
sex

User albums (1)

Personal information

Sexual orientation: hetero
Language skills: Čeština, English

Sex hobbies and interests

anal sex
deepthroating
oral sex
piss
sex in public
sexy lingerie
SM
bondage
dominator - slave
fingering

Personal description

Žena pro dlouhodobý přátelsko-milenecký vztah?. Jsem zabezpečený, inteligentní a řekněme i pohledný muž, kterému nechybí zkušenosti a nadhled. Pokud nejsi lehká děva a stejně tak nejsi puritánka, víš, že Ti chybí intimita, napiš, třeba najdeme společnou řeč.

Nehledám úlet, ale dlouhodobé vzájemné přátelství a potěšení, které však bude na úrovni a po vzájemné domluvě.

Prosím, nedivte se, když vás požádám o ověření, za každým druhým profilem je chlap a má orientace je naprosto jasná. :) Já sám mám profil ověřený, proto mi přijde fér, aby to bylo oboustranné.

PS: Jsem jeden z těch na úrovni, u kterého se nemusíte bát, že vás vyděsí můj penis v příchozí fotce. :)

Jinak dámy, chcete, aby se k vám muži chovali slušně? Je to tu jedna nafrněná vedle druhé, co neumí ani normálně slušně odpovědět na slušnou zprávu. Slušné odmítnutí je také odpověď.