Searching

Woman
Purpose of search:
sex
talking

Stories (2)

Dark web - Domina club

8 months ago 4 1628 19

V odpoledních zprávách jsem se dozvěděl, že se ztratilo, nebo bylo uneseno několik mužů v průměru okolo třiceti let. Říkal jsem si, to je teda něco. Ale nijak jsem se nevzrušoval, tohle se přece mně…

Mezi lidmi

8 months ago 1 2123 27

Jako asociál a člověk, který tráví většinu času na chatě se psem, jsem se rozhodl že to změním. Už jsem nechtěl jen snít o svým sexuálních fantaziích. Rozhodl jsem se tedy zúčastnit se srazu amatérů…

Personal information

Age: 34 years
Zodiac sign: Aries
Sexual orientation: hetero
Marital status: single
Eye colour: brown
Hair colour: brown
Height: 175 cm
Weight: 70 kg

Dating Ads (1)

Udělejme si hezké léto

Man seeking woman
Czech Republic Jihomoravský kraj

Ahoj, rád bych zde našel známost na dlouhodobé scházení. Nechci žádnou jednorázovku. Ženu co má zálibu v sexu, ale chuť si někam vyrazit, nebo jen relaxovat u telky. Prostě takový nezávazný kamarádský vztah.
Nejlépe z Brna a okolí. Pohořelicko a Hustopečsko.
Rád pokecám se všemi, které se rozhodnou napsat a dle vzájemných sympatií by se vidělo.

Sex hobbies and interests

anal sex
fisting
foot-fetish
piss
sexy lingerie
nylons
fingering

Personal description

Ahoj Amatéři,

Jak již naznačuje můj nick, tak jsem hetero. Takže pánové není potřeba mi psát nějaké nabídky, nebo posílat lofasy, pokud chcete vyjádřit kompliment, stačí nechat komentář. To stejné platí i pro pány, kteří mají založený ženský profil. Je to opravdu ostuda a docela to něco říká o vaši inteligenci.

Proč jsem tady.

Rád bych zkusil hromadu věcí a kde jinde najít ženu, která se o tom nebojí hovořit a popřípadě i uskutečnit. Jsme přece na amatérech a ne někde na tindru.

Taky bych tady rád našel ženu na volné chvíle. Tím nemyslím jen sex, ale i jiné aktivity, jako výlety, procházky, chill u telky apod. Pokud se z toho vyvine něco víc, to už je ve hvezdách.

Samozřejmě se nebráním i jiným návrhům, ale každý má své hranice.

Pokud tě něco zajímá, tak klidně napiš. Rád odpovím.