Searching
Personal information
| Age: | 68 years | |
|---|---|---|
| Sexual orientation: | gay/lesbian | |
| Language skills: | Čeština | |
| Zodiac sign: | Taurus | |
| Marital status: | married | |
| Eye colour: | green | |
| Hair colour: | grey | |
| Height: | 181 cm | |
| Weight: | 90 kg | |
| Penis size: | Around 16 cm | |
| Pubic hair grooming: | Trimmed |
Sex hobbies and interests
Personal description
My free time is mostly connected with my hobbies. I go out into nature, take photographs, work in the garden, I enjoy picking mushrooms, in winter I like to ski, occasionally I go to a concert, the cinema, or the theatre. At home I tend to my flowers, do a bit of DIY. On television I most enjoy programmes about nature or travel programmes. Occasionally I also laze around and relax, read a book, or listen to my favourite music.
Since I am quite submissive, I would also like to find my Master, to whom I could surrender myself completely out of love.
Hledám pevný a trvalý vztah s mužem, založený na vzájemné důvěře, porozumění, hlubokém citu, lásce, věrnosti, oddanosti jednoho k druhému, tolerantnosti, umění naslouchat, být druhému oporou i dobrým kamarádem, ale i být schopný respektovat touhy, přání a osobní svobodu druhého. Jsem zatím ženatý, žijeme ale odděleně, mám dvě dospělé, ale studující dcery. Pokud si najdu partnera, s kterým bych se mohl spojit na celý život, chtěl bych dcerám zůstat nablízku.
Můj volný čas je převážně spojený s mými koníčky. Chodím do přírody, fotografuji, pracuji na zahradě, rád sbírám houby, v zimě rád lyžuji, občas zajdu na koncert, do kina, či do divadla. Doma se věnuji květinám, trochu kutilství. V televizi sleduji nejraději pořady o přírodě, nebo cestopisné pořady. Občas si i zalenoším a relaxuji, čtu knihu, nebo poslouchám oblíbenou hudbu.
Jelikož jsem dost submisivní, rád bych současně našel svého Pána, kterému bych se mohl z lásky celý odevzdat.