Searching

Woman
Couple woman & man
Couple woman & woman
Purpose of search:
friendship
talking
photo shooting

Personal information

Sexual orientation: hetero
Language skills: Čeština
Zodiac sign: Aquarius
Height: 180 cm
Weight: 90 kg

Dating Ads (2)

Léto plné nových věcí

Couple seeking couple
Czech Republic Jihomoravský kraj
Women
Couples women & men
Couples women & women
Couples men & men

Jsme pár, který věří, že ty nejkrásnější zážitky vznikají tam, kde se potkají vzájemné sympatie, respekt a otevřená komunikace.

Ona je usměvavá padesátiletá baculka se submisivní povahou, která si ráda užívá nové zkušenosti. On je 36letý muž střední postavy s dominantním založením, pro kterého je nejdůležitější její spokojenost a příjemná atmosféra pro všechny.

Rádi bychom poznali sympatický pár, který hledá podobně naladěné lidi a je otevřený společně stráveným chvílím bez přetvářky a zbytečných očekávání. Budeme rádi, pokud bude žena bisexuálně orientovaná nebo otevřená blízkosti se ženou.

Věříme, že všechno krásné začíná vzájemnou chemií, proto nikam nespěcháme. Nejprve se rádi poznáme, popovídáme si a necháme věcem volný průběh.

Pokud si budeme vzájemně sympatičtí a všichni se budeme cítit příjemně, nebráníme se ani vzájemné výměně. Pro nás je ale vždy na prvním místě důvěra, respekt, diskrétnost a souhlas všech zúčastněných.

Jestli hledáte pár, který si chce užít společnost stejně otevřeně, s respektem a bez předsudků, budeme rádi, když se ozvete. Těšíme se na vaše zprávy.

Personal description

Ahoj,
děkuji ti za návštěvu mého profilu. Jsem tu nový a přivedla mě sem zvědavost.
Nemíním se tu honit za každým zářezem. Dávám přednost inteligenci a fajn povídání.
Pak se nebráním ani osobnímu setkání. Prostě musí zafungovat chemie.
Mám představu, co chci a co naopak nechci.
Myslím hlavou, nikoliv kam se mi zrovna nahrne krev.
Jsi-li ženského rodu a máš ráda pohodu a srandu, ozvi se.
Třeba právě tobě v životě scházím ;-)

P.S. Děkuji za nabídky finančního charakteru, ale ještě jsem asi na tom nebyl nikdy tak špatně, abych někdy za erotické služby musel platit.

P.S.2 Aktuálně s velmi chtivou 50ti letou submisivní malou baculkou s pevným zadečkem.