Searching

Man
Woman
Couple woman & man
Couple woman & woman
Couple man & man
Group
Purpose of search:
friendship
talking

Personal information

Zodiac sign: Sagittarius
Sexual orientation: bi
Marital status: married
Eye colour: blue
Hair colour: brown
Height: 163 cm

Sex hobbies and interests

anal sex
deepthroating
dominatrix - slave
foot-fetish
oral sex
sex in public
sexy lingerie
sperm
bondage
dominator - slave
fingering

Personal description

Ahojky, vítej na mém profilu, hříšníku.. 👋

Jsem mladá, vdaná mamina, která je pro každou srandu, pro každou špatnost, jsem schopná si psát o sexu i běžném životě. "Malý-velký" andílek, co má rád romantiku a vášeň, zároveň ďáblík, co má rád perverznost! Tvrdý sex, vulgarismy, poslušnost i neposlušnost, prasárničky a spoustu dalšího. Sdílím tu své nápady na galerie. Focení mě nejen baví, ale i vzrušuje. Sem tam přidám nějaký mix ze svých hrátek, ale snažím se přidávat hlavně nápadité galerie, nad kterými můžeš fantazírovat - přeci jen, klasická masturbace je tu všude .. A kdo ví, třeba ti něco pošlu do SZ. 😉

Mám dost divoký život a tudíž mohu předem říct, že pro tebe nejsem stvořená, pokud vyhledáváš plynulou konverzaci 24/7. Objevuji se tu přes den, když mám zrovna čas, občas večer, když není manžel doma. Mojí prioritou je můj život a má rodina a amatéry žádného druhu nebudu upřednostňovat. Slušně odepíšu i těm, se kterými nemám zájem být v kontaktu - neodepisuji těm, co zdraví formou "koukej, co mám v kalhotách". Pokud tedy tvá trpělivost není silná stránka, raději mi ani nepiš.

Jsem tu pro odreagování, sbírám inspiraci například jak to kdo má v posteli a jakou hračku kdo doporučí. Ráda si pokecám. Jsem na rodičovské už nějakou tu dobu a tohle je pro mě fajn relax! Ale s čímkoliv reálným u mě neuspěješ.

Nepřijímám fotky ani videa ptáků, nechodím na webkameru, nedávám na sebe jiný kontakt než zde. Amatéři jsou pro mě odreagování od osobního života, únik z reality, místo, kde je možnost se odvázat a inspirovat se. Též nestojím o komentáře "nejde mi ti napsat, napiš mi" - nejde ti napsat z určitého důvodu. Pravděpodobně je to ověření profilu, což je pro mě velmi důležité.

Mockrát děkuji, pokud si to zvládl/a dočíst až sem. Také moc díky za veškerou podporu, ať už kredity nebo VIP. Moc mě to podporuje a vážím si toho! Kritice se nebráním, ale budu ráda, když bude slušná. Předem díky i těm, co pochvaly píší pod danou tvorbu a ne do zpráv - vážím si všech těchto zpráv, ale není potom v mých možnostech všem odepsat. 💕

Pokud všemu rozumíš, máš zájem mi napsat, tak neváhej a šup. Nekoušu a ráda s tebou proberu všechno možné, i nemožné. 😇


😀 Ta Nadýchaná.