User albums (6)

Additional information

Personal information:
Zodiac sign:
Scorpio
Marital status:
single
Eye colour:
brown
Hair colour:
brown
Height:
183 cm
Weight:
73 kg

Statistics:

Date registered:
31.1.2011
Attended events:
1x
Profile views:
51731

Sex hobbies and interests:

Sex hobbies:
anal sex, deepthroating, dominatrix - slave, fisting, latex, oral sex, piss, sex in public, sexy lingerie, bondage, dominator - slave, fingering

Personal description:

Nikdy neříkej nikdy, a nezapomeň - není čas ztrácet čas... V roztočeném kole chtíče zapomenuty jsou i ty poslední předsudky!

Ženám: Je lepší být občas přemožena mužnou silou, než každodenně hýčkána jeho slabostí...

Mužům: Jsi skutečný pán svého ocasu, nebo venčí on tebe??

Bezduché a jednoslovné vzkazy ihned mažu, bez vyjímky - trochu invence do té touhy! Anonymním uživatelům bez fotek neodpovídám, píšete zbytečně.

Díky všem za pozitivní konetáře a hlasy, pro ujasnění jsem dominantní gentleman odbivující přirozenou krásu a rafinovanou smyslnost ženy!!! Podpatky, šaty, podmanivá vůně, vyjít si spolu do divadla, do opery... věk ani postavu příliš neřeším, zato mozek velmi neb jsem sapiosexuál! Kdo neví, o co jde... zkus google :)

Hloupí lidé - a že jich tu je!, nemytí negramoti a vulgární pitomci, táhněte do háje, nebo raději ještě dál... Vy ostatní, inteligentní a náruživí lidé, buďte nad věcí a užívejte si svůj nejen sexuální život!

PS: mám dojem, že by se tento web klidně mohl jmenovat: zoufalci.cz a myslím, že modří už vědí... jsem překvapen, že zde chtěj sex už jen holky s holkama a kluci s klukama?!?