Comments (8)

SeeJay30
SeeJay30
Hmmm zase jedna dalsi z tech, ktera v inzeratech naslibuje a pak se neraci ani odpovedet …
1
0
SeeJay30
SeeJay30
Ano, ptám se, zda bude chtít sex. Když nemá chuť na sex, tak to řešíme tak, že si ho vyhoním sám třeba u porna a pouze úplně na konci honění přijdu k ní a zasunu ho do ní na posledních pár sekund jen za účelem, abych to do ní nastříkal. Jsme pak spokojení oba.
4
2
Orange7 Orange7
Dobru chut ja radsej krmim usta protajsku.
SeeJay30
SeeJay30
Ahoj, ano svoje semeno často polykám. Studoval jsem historické materiály o sexualitě od jihoamerických šamanů. Zde se uvádí, že pokaždé by měl muž vystříkat své semeno jedině do vagíny ženy, kam správně patří, nebo jej dostat zpět do svého těla, aby nedocházelo k úbytku mužské sexuální, životní energie a zdraví. Pokud tedy muž nestříká do ženy, měl by své sperma polknout. Materiály uvádí i návod, jak toho docílit při sebeuspokojování. Nahý muž by měl před výstřikem ležet v pozici, kdy má nohy a penis nad hlavou (jakoby chtěl udělat kotoul vzad) a mít otevřená ústa, od kterých si to při orgasmu přímo nastříká a spolkne. Tak nehrozí, že by se udělání se na to ztratil chuť. Já to takto praktikuji a je to vzrušující, zajímavé zakončení masturbace.
29
5
SeeJay30
SeeJay30
ahoj dnes odpoledne cca 15-16 hod. pořádám pro zájemce akci v lomu akci, kdy předvedu masturbační a piss show s výstřikem. Diváci jsou vítání ....
1
0
SeeJay30
SeeJay30
Ahoj, ano mě se to stává často. Nejvíc ze začátku, když přijdu do sauny nebo wellness a uvidím nahé ženy, tak se mi hned postaví. Sice je mi to občas trochu trapný, ale už to neřeším. Ze začátku jsem se to snažil nějak skrývat, ale už jsem si zvykl nestydět se a chovám se úplně přirozeně, i když má plnou erekci. Pokud se chceš na tu reakci podívat, i jak se na to dívají ostatní v reálu, tak není problém se domluvit na nějakou saunu v Brně.
0
0
Martel21l Martel21l
Počasí krásný ale nic moc se tu nedeje
SeeJay30
SeeJay30
Tak jsem zjistil, že je to tam zbytečná cesta. Moje zážitky: jezera téměř vyschlá, pár chodících věčně očumujících starých dědků, pak čoklaři, pár textiláků s hanlivými poznámkami na nás naturisty ... nikde žádná akce ... lidí málo. Škoda ... ztráta času ... :-(
0
0
SeeJay30
SeeJay30
Ahoj, nabízím odměnu ženě/páru, který by mě v lomu nafotil pár erotických fotek pro galerii na amatéry, na můj foťák - různé pózy,bez erekce, s erekcí, výstřik .... v případě zájmu pište do vzkazů.
1
0
SeeJay30
SeeJay30
Ahoj, zajímalo by mě, jak to tam chodí .... byl jsem tam jen mimo sezónu. Jestli tam chodí na procházku i oblečené holky, třeba jen čumendu .... rád se předvádím.
0
0