Posts

MarAja
10 years ago

Vířivka ..

Cestou po Moravě zpět k domovu, padala tma a my si řekli že přespíme někde mimo domov. Vygooglili jsme si jeden apartmánek a vytáhli foťák. No a zas jednou něco nafotili.
1878 191
MarAja
11 years ago

Šéfová a její asistent

Když na to přijde chuť, musí se to udělat i na pracovišti v zapadlé chodbičce. Asistent je vždy po ruce.
1904 306