Posts

Dama5
6 years ago

V době Covidu

.... I v této psychicky náročné době jsme v jádru pořád stejní... Trochu se vyřádit je potřeba. Zdravím všechny své příznivce a přeji ať si vánoční svátky užijí v klidu a pohodě jako každý jiný rok a do nového roku 2021 nechť vstoupí s úsměvem a dobrou náladou
483 55
Dama5
7 years ago

Silvestrovská miniprovokace

Zřejmě jen pro ty co mají bujnou fantazii. Taková miniprovokace není občas špatná. Zpestření,které nic nestojí, fantazii povzbudí a oko potěší. Všem příznivcům přeji do nadcházejícího nového roku 2019 jen to nej a co nejvíce erotických zážitků.
419 20
Dama5
8 years ago

Výroční

Takové jemné vzrušení pro ty co mají fantazii a nemusí mít všechno jako na zlatém podnose.*4**4*
483 41
Dama5
9 years ago

Jemná erotika

Jen tak na rozvinutí fantazie pro toho kdo ji má a pro mé příznivce po delší odmlce ve focení.
Tedy nevím jestli je to vtipné, ale nic jiného mne nenapadlo.
707 73
Dama5
10 years ago

..odpočinkový víkend

Dopřála jsem si prázdninový odpočinkový víkend a vzniklo těchto pár fotek pro srovnání jak čas letí... třeba potěší trochu nápaditosti. Zdravím všechny příznivce a přeji skvělou dovolenou.
748 35
Dama5
11 years ago

New underwear

dostala jsem chuť vyzkoušet nové prádlo co mi tady delší dobu leží a vzniklo těchto pár fotek.. snad potěším mé příznivce
596 33
Dama5
12 years ago

... lenošení...

Po dlouhé době mne přepadla chuť k focení. Tak něco málo pro mé příznivce k fantaziím. Některé jsem použila z dřívějška . Popisky nedávám ať si každý doplní dle sebe.
812 54
Dama5
13 years ago

Zase trochu vzrušení

... nějak mně přepadla chuť na trochu focení a vzrušení. Pro všechny mé příznivce pár nakouknutí do dnešního rána
955 50
Dama5
14 years ago

Jedno bláznivé odpoledne

po delší době mně přepadla nálada focení, tak snad potěší něčí očka
1013 66
Dama5
16 years ago

Lace

čas od času něco nafotím, tak snad potěším něčí očka
1146 56

Continue exploring other posts

Show more