Posts

Ranní leštění

Koho ráno nezlobí ?
89 7
Stier-Steinbock
10 years ago

Shower

Sprcha rano to je slast
137 10
Stier-Steinbock
11 years ago

První trenková

Asi jako každej chlap tady... Občas to se mnou hezky ždíme ;)
177 21