Posts

vakos1601
2 months ago

Dnes okolo 23h jedu do ceska z Wilhelmshavenu prez Hamburg,Drazdany atd. Chce se nekdo pridat nebo si po ceste jen pohrat? Jsem hravy mazel,rad honim kourim a doteky.

vakos1601
7 months ago
61 9
vakos1601
9 years ago

novy strik...

dokonce...
170 22
vakos1601
9 years ago

Po vyhoneni...

Nerad tak saaaam....
158 8
vakos1601
9 years ago
153 15