Posts

Lednacek
4 days ago

Ale to není zas tak důležité,v podstatě jsem se chtěl spíš zeptat na jisté dlouholeté postřehy o těchto stránkách,ale nevím kde,na blogu?

Lednacek
7 days ago

Žena sem dá prsa a je za hvězdu,chlap sem dá pinďoura, protože je to to jediné,co má a je za úchylka😄😄😄😄😄

Lednacek
1 year ago

Nene,fakt tohle zabírá??????🤦Až je mi skoro smutno, že tu ze sebe děláte blbc*🙄I když fakt je ten, že někteří ani nemusí 🤦

Lednacek
4 years ago

Tak trochu já

Jednu sem dám,i když je to k ničemu
24 5