Posts

DracciME
11 months ago

zítra kolem čtvrté budu parkovat v Praze Štěrboholy a budu tam až do rána, tak kdyby někdo chtěl pokecat, dát kávu, nebo čaj, možná i něco víc, tak ho v kamionu rád přivítám. pište sz a domluvíme se.

DracciME
11 months ago

právě jsem zaparkoval na odpočívadle uhry na německé A2 146.km směr Hanover. kdo by chtěl pokecat, dát kávu nebo čaj, tak tady budu cca do šesti zítra ráno.

DracciME
11 months ago

dnes budu kempit v Německu někde na A2 poblíž Braunschweigu u benzínky. Nechtěl by někdo kávu, nebo čaj, pokec a v případě sympatií třeba i něco víc?

Continue exploring other posts

Show more