zítra kolem čtvrté budu parkovat v Praze Štěrboholy a budu tam až do rána, tak kdyby někdo chtěl pokecat, dát kávu, nebo čaj, možná i něco víc, tak ho v kamionu rád přivítám. pište sz a domluvíme se.
právě jsem zaparkoval na odpočívadle uhry na německé A2 146.km směr Hanover. kdo by chtěl pokecat, dát kávu nebo čaj, tak tady budu cca do šesti zítra ráno.