Posts

Ew2020
2 months ago

Už je to dlouho a stále na tebe myslím a moc chybíš.V srdci tě mám a nezapomínám...:( dny s tebou byly...*15*

Ew2020
3 months ago

Musí být vše špatně? A to co bylo v pohodě skončit? Ničemu už nerozumím a srdce mám asi jen já a ta druhá ?

Ew2020
3 months ago

Tam
V bytě, kde všechno se stává nám
Chci tě mít do rána na na na na
Chci tě mít do rána na na na na
Chci tě mít do rána

Ew2020
3 months ago

dej mi ještě jednu noc, ať víme
že máme sebe dost, vždyť víš, že
odtud není cesty zpět
runway je volná, už prosím leť
ještě jednu noc, ať víme
že máme sebe dost, vždyť víš, že
odtud není cesty zpět
runway je volná, už prosím leť....

Ew2020
3 months ago

Dlouhý výdech a nádech,
tohle docela známe,
tohle mě s tebou nikdy neomrzí.
Tomu se neumím bránit,
znovu nechám se spálit,
do kola Fénixovi popel a dým.
Já a ty spojení samozřejmý,
na tohle nemusím si
nechat karty vykládat.
Co já mám,to ti dám,
ty to svý dej mi,
jak to… Show more